1

Показники Одометра та GPS FIeetrun

(13/03/2020 10:23:00 отредактировано mas91)

Тема: Показники Одометра та GPS FIeetrun

Доброго дня, на наші автомобілі були встановлені GPS ,але  встановлені були тоді коли на одометрах автомобілів вже малися значні пробіги та проводилися Т/О згідно даних одометрів! зараз маю проблему при створенні інтервалів не співпадіння!  наприклад: GPS 10000 км , а одометр 63500 км. Вирахувати періодичність проходження то можливо, але на протязі роботи потрібно знати фактичні пробіги наших автомобілів .
Можливо я не знайшов якусь функцію( Дякую за допомогу!

2

Показники Одометра та GPS FIeetrun

Re: Показники Одометра та GPS FIeetrun

mas91 пишет:

Доброго дня, на наші автомобілі були встановлені GPS ,але  встановлені були тоді коли на одометрах автомобілів вже малися значні пробіги та проводилися Т/О згідно даних одометрів! зараз маю проблему при створенні інтервалів не співпадіння!  наприклад: GPS 10000 км , а одометр 63500 км. Вирахувати періодичність проходження то можливо, але на протязі роботи потрібно знати фактичні пробіги наших автомобілів .
Можливо я не знайшов якусь функцію( Дякую за допомогу!

Почитайте здесь https://docs.wialon.com/ru/hosting/cms/units/counters

  • Показники Одометра та GPS  FIeetrun
3

Показники Одометра та GPS FIeetrun

(13/03/2020 11:19:30 отредактировано mas91)

Re: Показники Одометра та GPS FIeetrun

Дякую за допомогу)) гарний сервіс ) можливо підскажете інтервали по автошинах зима/літо ! як краще зробити? чи можливо маються готові?

4

Показники Одометра та GPS FIeetrun

(16/03/2020 18:27:55 отредактировано mas91)

Re: Показники Одометра та GPS FIeetrun

Доброго вечора! в мене виникла проблема , деякі автомобілі автоматично не перейшли в додаток FIEETRAN!,що з даною проблемою можна зробити?!
Якщо маєте можливість зробити номерацію автомобілів щоб бачити фактичну кількість різних типів авто! Було б дуже зручно)

5

Показники Одометра та GPS FIeetrun

Re: Показники Одометра та GPS FIeetrun

Здравствуйте mas91,

ответ дала тут.

Maria Starikova,
Wialon Hosting Product manager, Gurtam